Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Термоси и термо чаши |
|
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Cupa termică |
| Material | Oţel |
| Destinate pentru | Fluide |
| Caracteristici cheie | Protecția împotriva scurgerilor |
| Instructiuni de folosire | Potrivit pentru mașina de spălat vase |
| Înălţime | 12.8 cm |
| Lăţime | 8.1 cm |
| Lungime | 8.1 cm |
| Capacitate | 0.200 l |
| Garanție | 60 месеца |