
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Термоси и термо чаши |
|
| Culoare | Alb, Albastru |
| Tip produs | Termos |
| Material | Poliuretan |
| Destinate pentru | Fluide |
| Caracteristici cheie | Mâner confortabil de transport |
| Înălţime | 30 cm |
| Lăţime | 31 cm |
| Lungime | 31 cm |
| Greutate | 1.55 Kg |
| Capacitate | 9 l |