Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Термоси и термо чаши |
|
| Culoare | Galben |
| Tip produs | Cupa termică |
| Material | Inox |
| Destinate pentru | Fluide |
| Caracteristici cheie | BPA Free, Curățarea ușoară, Portabil |
| Înălţime | 19 cm |
| Lăţime | 9.7 cm |
| Lungime | 6.7 cm |
| Greutate | 0.412 Kg |
| Capacitate | 0.7 l |