- -23,01 €
- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Грил тигани |
|
| Manipulați materialul | Bachelită |
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Tigaie |
| Tip | Fără un capac |
| Material | Aluminiu |
| Functii | Fara PFOA, Curățarea ușoară, Non-Stick, Mânerul detașabil, Capac non-stick |
| Forma | Oval |
| Numar bucati/set | 1 |
| Sursa de caldura | Electric, Gaz, Ceramica din sticla, Inducţie, Halogen |
| Material interior | Marmură |
| Instructiuni utilizare | Potrivit pentru mașina de spălat vase, Potriviți pentru un cuptor, Spalat pe maini |
| Tipul de gatit | Coacere |
| Tip maner | Detaşabil |
| Tip tigaie | Fără apărare |
| Latime | 22 cm |
| Lungime | 36 cm |
| Adancime | 2 cm |
| Greutate | 1.2 Kg |
| Diametru | 36 cm |