- -2,56 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Грил тигани |
|
| Manipulați materialul | Bachelită |
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Tigaie |
| Tip | Cu capacul |
| Functii | Potrivit pentru mașina de spălat vase, Curățarea ușoară, Mâner ergonomic, Capac non-stick |
| Forma | Dreptunghiular |
| Numar bucati/set | 1 |
| Sursa de caldura | Electric, Gaz, Ceramica din sticla, Inducţie, Halogen |
| Material interior | Marmură |
| Instructiuni utilizare | Potrivit pentru mașina de spălat vase |
| Tipul de gatit | Prăjire, Grilling |
| Tip maner | Fix |
| Tip tigaie | grătar |
| Material capac | Sticlă |
| Latime | 28 cm |
| Lungime | 28 cm |
| Adancime | 4 cm |
| Diametru | 28 cm |
| Culoare | Negru |