- -7,67 €
- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Тигани |
|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Tigaie |
| Tip | Cu capacul |
| Material | Aluminiu, Ceramică |
| Functii | Non-Stick |
| Forma | Rundă |
| Sursa de caldura | Electric, Gaz, Ceramica din sticla, Inducţie, Halogen |
| Material interior | Ceramică, Aluminiu, Marmură |
| Instructiuni utilizare | Potrivit pentru mașina de spălat vase |
| Tip maner | Fix |
| Tip tigaie | universal |
| Material capac | Sticlă / Inox |
| Latime | 24 cm |
| Lungime | 7 cm |
| Diametru | 24 cm |