- -2,05 €
- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Тигани |
|
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Tigaie |
| Tip | Fără un capac |
| Material | Aluminiu |
| Functii | Capac non-stick |
| Forma | Pătrat |
| Numar bucati/set | 1 |
| Sursa de caldura | Electric, Gaz, Ceramica din sticla, Inducţie, Halogen |
| Material interior | Aluminiu |
| Instructiuni utilizare | Potrivit pentru mașina de spălat vase |
| Tip maner | Fix |
| Tip tigaie | Fără apărare |
| Latime | 19 cm |
| Lungime | 36 cm |
| Adancime | 2.3 cm |