- -23,01 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Чопъри |
|
| Culoare | Alb, Rosu |
| Material bol | Plastic |
| Utilizare | Intern |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip produs | Chopper |
| Tip blender | Manual |
| Material lame | Oțel inoxidabil |
| Putere | 0 W |
| Capacitate | 0.25 l |
| Trepte de viteza | 1 |
| Functii | Tăierea |
| Inaltime | 11 cm |
| Lungime | 8 cm |
| Adancime | 8 cm |
| Garanție | 24 luni |