- -1,02 €
- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Дъски за рязане |
|
| Culoare | Maro |
| Tip produs | Bord de tăiere |
| Material | Bambus |
| Funcții | Gaura agățată |
| Forma | Dreptunghiular |
| Înălţime | 1 cm |
| Lăţime | 22 cm |
| Lungime | 28 cm |