- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Дъски за рязане |
|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Bord de tăiere |
| Material | Bambus, Polipropilenă, Inox |
| Forma | Dreptunghiular |
| Număr / set | 2 |
| Înălţime | 2.2 cm |
| Lăţime | 24 cm |
| Lungime | 43 cm |
| Tip produs | A stabilit |
| Culoare maner | Negru |
| Tip | Cuțitul bucătarului |
| Material | Oţel |
| Lungime lama | 18 cm |