- -25,56 €
- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Овлажнители |
|
| Culoare | Alb |
| Material | Plastic |
| Funcții | Frânare automată |
| Tip produs | Difuser aroma |
| A stabilit | Nu |
| Avantaje | Temporizator, Ароматерапия, Nesss, Oprirea automată |
| Tip difuzor de arome | С аерозол |
| Înălţime | 27.6 cm |
| Lăţime | 23 cm |
| Lungime | 19 cm |
| Lungimea cablului | 140 cm |
| Greutate | 2 Kg |
| Putere | 23 W |
| Alimentare electrică | Reţea |
| Tensiunea de alimentare | 220 V, 240 V |
| Garanție | 24 luni |
| Tip de umidificare | Изпарение |
| Capacitate rezervor | 4 l |