
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Овлажнители |
|
| Culoare | Alb |
| Material | Plastic |
| Tehnologii | С ултразвук, Smart, Display LED |
| Funcții | Frânare automată, Portabil, Свързване с мобилен телефон |
| Avantaje | Ultrasonic технология |
| Tip difuzor de arome | С ултразвук |
| Înălţime | 30.4 cm |
| Lăţime | 15.2 cm |
| Lungime | 27.4 cm |
| Capacitate | 4.5 l |
| Putere | 280 W |
| Alimentare electrică | USB |
| Garanție | 24 luni |
| Tip de umidificare | Ceață caldă și rece |
| Capacitate rezervor | 4.5 l |