- -70,37 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Сешоари |
|
| Material invelis | ABS |
| Culoare | Negru |
| Putere | 1750 W |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Accesorii incluse | Hub, Difuzor |
| Functii | Ionizare, Controlul temperaturii, Concentrator de aer, Uscare rapidă, Protecție împotriva supraîncălzirii, Indicator LED |
| Trepte de viteza | 3 |
| Trepte temperatura | 4 |
| Set | DA |
| Tip | Clasic |
| Zona corporala | Păr |
| Tip utilizare | Intern |
| Latime | 4.8 cm |
| Lungime | 16.1 cm |
| Lungime cablu | 2.4 m |
| Greutate | 0.66 Kg |
| Garanție | 24 luni |