- -35,09 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Сешоари |
|
| Material invelis | Plastic |
| Culoare | Gri |
| Putere | 1300 W |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Accesorii incluse | Hub, Difuzor |
| Functii | Ionizare, Cool shot, Pliabil, Uscare rapidă, Cablu rotativ |
| Trepte de viteza | 2 |
| Trepte temperatura | 5 |
| Set | DA |
| Tip | Clasic |
| Zona corporala | Păr |
| Tip utilizare | Intern |
| Latime | 9.3 cm |
| Lungime | 26.3 cm |
| Lungime cablu | 1.8 m |
| Greutate | 0.3 Kg |
| Garanție | 24 luni |