- Produs nou
- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Сешоари |
|
| Material invelis | Plastic |
| Culoare | Roz, Aur roz |
| Putere | 1300 W |
| Tensiune alimentare | 220-240 V |
| Accesorii incluse | Hub, Difuzor |
| Functii | Ionizare, Protecția împotriva supraîncălzirii, Cool shot, Concentrator de aer, Difuzor, Cablu rotativ |
| Trepte de viteza | 3 |
| Trepte temperatura | 4 |
| Set | DA |
| Tip | Clasic |
| Zona corporala | Păr |
| Tip utilizare | Intern |
| Lungime cablu | 1.8 m |
| Greutate | 0.26 Kg |
| Garanție | 24 luni |