- -2,05 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Кухненски прибори |
|
| Culoare | Roz |
| Tip produs | Лъжица за сервиране |
| Număr | 1 |
| Numărul de persoane | 1 |
| Manipulați materialul | Plastic |
| Material | Plastic |
| Lăţime | 6.4 cm |
| Lungime | 32.5 cm |
| Lungimea lamei | 0 cm |
| Instructiuni utilizare | Potrivit pentru mașina de spălat vase |