- -3,58 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Кухненски прибори |
|
| Culoare | Verde |
| Tip produs | Polonic |
| Număr | 1 |
| Numărul de persoane | 1 |
| Manipulați materialul | Plastic |
| Material | Plastic |
| Lăţime | 13 cm |
| Lungime | 33.5 cm |
| Lungimea lamei | 0 cm |
| Instructiuni utilizare | Potrivit pentru mașina de spălat vase |