- -1,53 €

Cu aceasta lingura pentru spaghete va asigurati ca veti gati intotdeauna cantitatea potrivita de spaghete. Pe langa dintii practici, are si doua gauri pentru portionare. Deschiderea mica asigura cantitatea perfecta pentru o portie, iar deschiderea mai mare pentru doua portii
Lingura pentru spaghete Tasty 678205
- Potrivita pentru tigai antiaderente
- 2 orificii pentru portionarea spaghetelor
- Gaura de agatat
- Maner moale confortabil
- Material flexibil si rezistent la caldura
- Se poate spala in masina de spalat vase
- Dimensiuni 32,5 x 7,2 cm
- Material: Plastic
- Culoare: Rosu
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Кухненски прибори |
|
| Culoare | Rosu |
| Tip produs | Лъжица за спагети |
| Număr | 1 |
| Numărul de persoane | 1 |
| Manipulați materialul | Plastic |
| Material | Plastic |
| Lăţime | 7.2 cm |
| Lungime | 32.5 cm |
| Lungimea lamei | 0 cm |
| Instructiuni utilizare | Potrivit pentru mașina de spălat vase |