(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кухненски прибори |
|
| Acoperire | Crom |
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Deschizator de conserve |
| Pachet de conținut | 1 х Отварачка за консерви |
| Număr | 1 |
| Numărul de persoane | 1 |
| Manipulați materialul | Plastic |
| Material | Oţel, Plastic |
| Lăţime | 4.5 cm |
| Lungime | 18.9 cm |
| Lungimea lamei | 0 cm |
| Instructiuni utilizare | Spalat pe maini |