(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кухненски прибори |
|
| Culoare | Albastru |
| Tip produs | Форми за лед |
| Pachet de conținut | 2 x Форми за лед |
| Număr | 2 |
| Numărul de persoane | 1 |
| Manipulați materialul | Plastic |
| Material | Plastic |
| Lăţime | 25 cm |
| Lungime | 10 cm |
| Greutate | 140 g |
| Grosime | 4 cm |
| Lungimea lamei | 0 cm |
| Instructiuni utilizare | Spalat pe maini |