
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Кухненски прибори |
|
| Culoare | Gri, Albastru |
| Tip produs | Linguriţă |
| Număr | 1 |
| Numărul de persoane | 1 |
| Manipulați materialul | Silicon |
| Material | Silicon |
| Lăţime | 6 cm |
| Lungime | 25 cm |
| Lungimea lamei | 0 cm |
| Instructiuni utilizare | Potrivit pentru mașina de spălat vase |