- -1,53 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кухненски прибори |
|
| Culoare | Albastru |
| Tip produs | Четка за мазане |
| Număr | 1 |
| Numărul de persoane | 1 |
| Material | Plastic |
| Lăţime | 5.4 cm |
| Lungime | 19 cm |
| Lungimea lamei | 0 cm |
| Instructiuni utilizare | Potrivit pentru mașina de spălat vase |