- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Кухненски прибори |
|
| Culoare | Inox, Negru |
| Tip produs | A stabilit |
| Număr | 5 |
| Numărul de persoane | 1 |
| Manipulați materialul | Oţel |
| Material | Oţel, Plastic |
| Lăţime | 18 cm |
| Lungime | 31.5 cm |
| Lungimea lamei | 0 cm |
| Instructiuni utilizare | Potrivit pentru mașina de spălat vase |