(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кухненски прибори |
|
| Culoare | Galben, Negru |
| Tip produs | Белачка |
| Număr | 1 |
| Numărul de persoane | 1 |
| Manipulați materialul | Plastic |
| Material | Oţel, Plastic |
| Lăţime | 7 cm |
| Lungime | 16.5 cm |
| Grosime | 3 cm |
| Instructiuni utilizare | Potrivit pentru mașina de spălat vase |