(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кухненски прибори |
|
| Culoare | Verde |
| Tip produs | Linguriţă |
| Număr | 1 |
| Manipulați materialul | Plastic |
| Material | Plastic, Silicon |
| Lăţime | 7.7 cm |
| Lungime | 32.8 cm |
| Grosime | 7.7 cm |
| Instructiuni utilizare | Potrivit pentru mașina de spălat vase |