Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Съдове за затопляне и сервиране |
|
| Culoare | Verde |
| Tip produs | Tavă |
| Material | Melamină |
| Forma | Dreptunghiular |
| Număr / set | 1 |
| Înălţime | 4.8 cm |
| Lăţime | 51.1 cm |
| Lungime | 31.8 cm |