Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
Ventilator de birou Rosberg R51760F
- Motor DC cu putere: 4,5 W, 5-9 V
- 3 viteze
- Buton pornit/oprit
- Incarcare USB
- Cablu USB pentru conectarea la laptopuri si computere desktop
- Lumina la incarcare
- Reglare telescopica pe inaltime
- Economisesti energie
- Usor, portabil
- Functionare cu zgomot redus
- Timp de incarcare completa: pana la 2,5 - 3 ore
- Autonomie o incarcare: pana la 5 ore
- Culoare: alba
- Garantie: 24 luni
Fisa tehnica
Вентилатори |
|
| Culoare | Alb |
| Functii | Înălțime reglabilă, Protecție la suprasarcină |
| Utilizare | Interior |
| Tip ventilator | Fan Desktop |
| Material | ABS |
| Putere | 4.5 W |
| Trepte de viteza | 3 |
| Tip alimentare | USB |
| Forma baza | Cerc |
| Inaltime | 36.5 cm |
| Latime | 16.5 cm |
| Greutate | 0.423 Kg |
| Utilizat pentru | Acasă |
| Garanție | 24 luni |