- -12,27 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Вентилатори |
|
| Culoare | Alb |
| Functii | Umiditate, Purificator de aer, Cu apă, Mâner de transport, Ionizare |
| Utilizare | Interior |
| Tip ventilator | Racitoare de aer |
| Material | Plastic, ABS |
| Trepte de viteza | 2 |
| Durata timer | 1-12 |
| Tip alimentare | Reţea, USB |
| Forma baza | Pătrat |
| Inaltime | 20 cm |
| Lungime | 12.5 cm |
| Greutate | 1 Kg |
| Capacitate lichid | 500 ml |
| Utilizat pentru | Acasă |