(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Вентилатори |
|
| Culoare | Alb |
| Functii | Oscilaţie, Temporizator, la distanta, Umiditate, Cu apă, Roți, Sleep mode |
| Utilizare | Interior |
| Tip ventilator | Racitoare de aer |
| Material | ABS |
| Putere | 65 W |
| Trepte de viteza | 2 |
| Forma baza | Pătrat |
| Inaltime | 60 cm |
| Latime | 27 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Utilizat pentru | Acasă |