- -10,23 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Вентилатори |
|
| Culoare | Negru |
| Functii | Oscilaţie, Temporizator, la distanta, Display LED |
| Utilizare | Interior |
| Tip ventilator | Ventilatoare turn |
| Material | Plastic |
| Putere | 45 W |
| Trepte de viteza | 3 |
| Durata timer | 4.5 h |
| Tip alimentare | Reţea |
| Forma baza | Cerc |
| Inaltime | 74 cm |
| Latime | 26 cm |
| Utilizat pentru | Acasă |
| Condiție | Nou |
| Garanție | 24 luni |