- -15,80 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Вентилатори |
|
| Culoare | Gri |
| Functii | Oscilaţie |
| Utilizare | Interior |
| Tip ventilator | Fan Desktop |
| Material | Metal |
| Putere | 40 W |
| Trepte de viteza | 3 |
| Tip alimentare | Reţea |
| Material elice | Aluminiu |
| Forma baza | Rundă |
| Inaltime | 35 cm |
| Latime | 35 cm |
| Lungime | 22 cm |
| Lungime cablu | 1.4 m |
| Greutate | 3 Kg |
| Utilizat pentru | Acasă |
| Condiție | Nou |
| Garanție | 24 luni |