
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Вентилатори |
|
| Culoare | Negru |
| Functii | Oscilaţie, la distanta, Display LED, Mâner de transport, Termometru |
| Utilizare | Interior |
| Smart | DA |
| Tip ventilator | Ventilatoare turn |
| Material | Plastic |
| Putere | 26 W |
| Nivel zgomot | 20 dB |
| Trepte de viteza | 12 |
| Durata timer | 12 h |
| Material elice | Plastic |
| Forma baza | Rundă |
| Recomandat pentru incaperi pana la | 49 m² |
| Inaltime | 92 cm |
| Latime | 16.5 cm |
| Lungime | 16.5 cm |
| Greutate | 4 Kg |
| Utilizat pentru | Acasă |
| Condiție | Nou |
| Garanție | 24 месеца |