- -13,80 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Вентилатори |
|
| Culoare | Alb |
| Functii | Temporizator, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Utilizare | Interior |
| Tip ventilator | Ventilatoare turn |
| Material | Plastic, Aluminiu |
| Putere | 50 W |
| Trepte de viteza | 3 |
| Durata timer | 2 h |
| Material elice | Plastic |
| Forma baza | Rundă |
| Inaltime | 82.6 cm |
| Latime | 22 cm |
| Lungime | 22 cm |
| Lungime cablu | 1.5 m |
| Utilizat pentru | Acasă |
| Condiție | Nou |
| Garanție | 24 месеца |