- Produs nou

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Putere: 35 W
- Debit de aer: 2501 m³/oră
- Viteza maximă a fluxului de aer: 8,4-9 m/sec
- Oscilație de 90°
- Tehnologie TurboSilent pentru funcționare silențioasă
- Asigură un flux de aer puternic
- Potrivit pentru răcirea încăperilor mari
- Potrivit pentru utilizare zilnică
- Potrivit pentru dormitor
- Potrivit pentru somn
- Reduce automat viteza fluxului de aer în modul somn
- Oprește afișajul în modul somn
- Design elegant și stilat, în formă de coloană
- Design compact
- Potrivit pentru un interior modern
- Tip motor: fără perii
- Viteza motorului: 1580 rpm
- Nivel de zgomot: 25-51,5 dB
- Nivel de zgomot la viteză redusă: 25 dB
- Temporizator de 12 ore
- Dimensiuni (HxLxA): 110 x 22 x 21,1 cm
- Greutate: 4,5 kg
- Tensiune de alimentare: 220-240 V / 50 Hz
- Culoare: Negru
Moduri și setări:
- 9 viteze ale ventilatorului
- 4 moduri de funcționare:
Modul somn
Mod automat
Mod natural
Mod normal
Conectivitate și control:
- Aplicație mobilă DREO
- Telecomandă
- Suportă comenzi vocale prin: Amazon Alexa ; Google Assistant
Fisa tehnica
Вентилатори |
|
| Culoare | Negru |
| Functii | Oscilaţie, Ajustarea direcției, Temporizator, la distanta, Display LED, Sleep mode, Protecție la suprasarcină |
| Utilizare | Interior |
| Tip ventilator | Ventilatoare turn |
| Material | Plastic |
| Putere | 35 W |
| Nivel zgomot | 25 - 51.5 dB |
| Trepte de viteza | 9 |
| Durata timer | 12 h |
| Tip alimentare | Reţea |
| Material elice | Plastic |
| Forma baza | Rundă |
| Inaltime | 110 cm |
| Latime | 22 cm |
| Lungime | 21.1 cm |
| Greutate | 4.5 Kg |
| Utilizat pentru | Acasă |
| Condiție | Nou |
| Garanție | 24 luni |
| ЕЕО ТАКСА | 4 |