- Produs nou

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Putere: 36 W
- Tehnologie TurboWind™ pentru un flux de aer puternic
- Raza de acțiune a fluxului de aer de până la 30,5 m
- Potrivit pentru dormitoare
- Potrivit pentru sufragerii
- Potrivit pentru spații deschise
- Tehnologie HyperSilent™ pentru funcționare silențioasă
- Asigură un nivel redus de zgomot, fără zumzet și zgomote
- Potrivit pentru somn
- Potrivit și pentru birou, deoarece nu deranjează munca sau conversațiile
- Tip motor: motor DC fără perii
- Nivel de zgomot: 20-25 dB la viteză redusă
- Flux de aer 3D pentru o circulație uniformă a aerului
- Împrospătează încăperea în doar 1 minut
- Ajută la eliminarea aerului stagnant
- Ajută la echilibrarea temperaturii în încăpere
- Oscilație automată pe orizontală și verticală
- Înălțime reglabilă
- Design stilat și elegant
- Potrivit pentru un interior modern
- Design compact
- Demontare ușoară pentru curățare
- Temporizator
- Dimensiuni (H): 96-107 cm
- Diametrul palelor: 23 cm
- Tensiune de alimentare: 220-240 V / 50 Hz
- Culoare: Alb
Moduri și setări:
- 6 moduri de flux de aer
- 9 viteze ale ventilatorului
- Mod standard
- Mod automat
- Mod turbo
- Mod pentru confort silențios în timpul somnului
Oscilație și flux de aer:
- Oscilație automată 3D până la 120°
- Rotație automată pe orizontală și verticală
- Viteza maximă a fluxului de aer: 8-8,2 m/sec
- Debit de aer: 1869 m3/oră
Conectivitate și control:
- Aplicație mobilă DREO
- Telecomandă
- Suportă comenzi vocale prin: Amazon Alexa ; Google Assistant
Iluminare:
- Peste 1500 de culori de iluminare ambientală
- Potrivit pentru crearea unei atmosfere diferite în funcție de starea de spirit și de ora din zi
Fisa tehnica
Вентилатори |
|
| Culoare | Alb |
| Functii | Oscilaţie, Ajustarea direcției, Înălțime reglabilă, Temporizator, la distanta, Iluminat, Display LED, Protecție la suprasarcină |
| Utilizare | Interior |
| Tip ventilator | Ventilatoare de podea |
| Material | Plastic |
| Putere | 36 W |
| Nivel zgomot | 20-25 dB |
| Trepte de viteza | 9 |
| Tip alimentare | Reţea |
| Forma baza | Rundă |
| Inaltime | 96-107 cm |
| Diametru elice | 23 cm |
| Utilizat pentru | Acasă |
| Condiție | Nou |
| Garanție | 24 luni |
| ЕЕО ТАКСА | 4 |