- -23,01 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Маши за коса |
|
| Material invelis | Ceramică |
| Culoare | Bej, Negru |
| Brand compatibil | Remington |
| Functii | Aer rece |
| Set | N/A |
| Zona corporala | Păr |
| Destinat pentru | Bucle, Valuri, Îndreptarea |
| Utilizare | Păr uscat |
| Tip utilizare | Intern |
| Numar capete incluse | 6 |
| Tip ondulator | Classic Masha |
| Putere | 1200 W |
| Tensiune alimentare | 220-240 V |
| Trepte de viteza | 2 |
| Trepte temperatura | 2 |
| Latime | 7.7 cm |
| Lungime | 44.5 cm |
| Lungime cablu | 3 m |
| Garanție | 36 luni |
| Material invelis | Ceramică |