- -193,83 €
- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Маши за коса |
|
| Material invelis | Ceramică |
| Functii | Protecția împotriva supraîncălzirii |
| Set | DA |
| Zona corporala | Păr |
| Destinat pentru | Bucle, Îndreptarea |
| Utilizare | Păr uscat, Par umed |
| Tip utilizare | Intern |
| Numar capete incluse | 7 |
| Putere | 1300 W |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Temperatura maxima | 150°C |
| Trepte de viteza | 3 |
| Trepte temperatura | 3 |
| Latime | 4.8 cm |
| Lungime | 27.2 cm |
| Lungime cablu | 2.675 m |
| Garanție | 24 luni |