- -127,78 €

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Маши за коса |
|
| Culoare | Roz, Aur roz |
| Functii | Protecția împotriva supraîncălzirii, Auto-Curl |
| Set | DA |
| Zona corporala | Păr |
| Destinat pentru | Bucle, Valuri, Spargere, Îndreptarea |
| Utilizare | Păr uscat, Par umed |
| Tip utilizare | Intern |
| Numar capete incluse | 7 |
| Putere | 1300 W |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Temperatura maxima | 150°C |
| Trepte de viteza | 3 |
| Trepte temperatura | 3 |
| Latime | 4.8 cm |
| Lungime | 27.2 cm |
| Lungime cablu | 2.675 m |
| Garanție | 24 luni |