- -59,91 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Маши за коса |
|
| Culoare | Violet |
| Functii | Cablu rotativ, Ionizare, Protecția împotriva supraîncălzirii, Aer rece |
| Set | DA |
| Zona corporala | Păr |
| Destinat pentru | Bucle, Valuri, Îndreptarea |
| Utilizare | Păr uscat, Par umed |
| Tip utilizare | Intern |
| Numar capete incluse | 7 |
| Tip ondulator | Classic Masha |
| Putere | 1300 W |
| Temperatura maxima | 80°C |
| Trepte de viteza | 3 |
| Trepte temperatura | 3 |
| Latime | 4.5 cm |
| Lungime | 26 cm |
| Lungime cablu | 2.8 m |
| Garanție | 24 luni |
| Material invelis | Plastic |