- -60,01 €
- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Маши за коса |
|
| Culoare | Negru |
| Functii | Protecția împotriva supraîncălzirii, Auto-Curl, 5 в 1 маша за коса |
| Set | DA |
| Zona corporala | Păr |
| Destinat pentru | Bucle, Valuri, Îndreptarea |
| Utilizare | Păr uscat, Par umed |
| Tip utilizare | Intern |
| Numar capete incluse | 5 |
| Putere | 1650 W |
| Trepte de viteza | 3 |
| Trepte temperatura | 3 |
| Latime | 4.57 cm |
| Lungime | 34.3 cm |
| Lungime cablu | 2.5 m |
| Material invelis | 24 luni |