- -10,00 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Маши за коса |
|
| Material invelis | Ceramică |
| Culoare | De aur |
| Functii | Controlul temperaturii, Încălzire, Ionizare, Cablu rotativ 360º, Protecția la temperatură, Protecția împotriva supraîncălzirii, Aer rece, Auto-Curl, 5 в 1 маша за коса, Pluginuri detașabile |
| Set | DA |
| Zona corporala | Păr |
| Destinat pentru | Bucle, Valuri, Spargere, Îndreptarea |
| Utilizare | Păr uscat, Par umed |
| Tip utilizare | Intern |
| Numar capete incluse | 5 |
| Putere | 1500 W |
| Temperatura maxima | 220°C |
| Trepte de viteza | 3 |
| Trepte temperatura | 6 |
| Latime | 4.09 cm |
| Lungime | 27.4 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Material invelis | Ceramică |