- Изчерпано

Декоративен абсорбатор Hausberg
- Мощност: 190W
- Брой мотори: 1
- Тяло от неръждаема стомана (Inox)
- Декоративно овално стъкло
- Максимален поток на въздуха: 650 м3/ч
- Скорости: 3
- Осветление: 2 LED лампи 1W
- Диаметър на изходен въздохопровод: 120 мм
- Миещ се алуминиев филтър
- Размери: 600x450х476 мм
- Захранване: 220-240V, 50Hz
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Декоративен абсорбатор Hausberg
- Мощност: 190W
- Брой мотори: 1
- Тяло от неръждаема стомана (Inox)
- Декоративно овално стъкло
- Максимален поток на въздуха: 650 м3/ч
- Скорости: 3
- Осветление: 2 LED лампи 1W
- Диаметър на изходен въздохопровод: 120 мм
- Миещ се алуминиев филтър
- Размери: 600x450х476 мм
- Захранване: 220-240V, 50Hz
Техническо описание
Абсорбатори |
|
| Мощност | 190 W |
| Нива на мощност | 3 |
| Захранващо напрежение | 220 V |
| Ниво на шум | 56 dB |
| Mаксимален въздушен поток | 650 м³/н |
| Брой двигатели | 1 |
| Тип филтър | Измиващ се |
| Цвят | Инокс |
| Материал | Инокс |
| Функции | Осветление |
| Дизайн | Декоративен |
| Брой филтри | 2 |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Вграждане |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Метод за вентилация | Изходящ |
| Материал филтър | Алуминий |
| Енергиен клас | Клас C |
| Ширина | 60 cm |
| Дължина на кабела | 1 м |
| Ширина за вграждане | 42 cm |
| Диаметър на вентилатора | 120 мм |