- Χωρίς απόθεμα

Διακοσμητική κουκούλα Hausberg
- Ισχύς: 190W
- Αριθμός κινητήρων: 1
- Σώμα από ανοξείδωτο ατσάλι (Inox)
- Διακοσμητικό οβάλ γυαλί
- Μέγιστη ροή αέρα: 650 m3/h
- Ταχύτητες: 3
- Φωτισμός: 2 λαμπτήρες LED 1W
- Διάμετρος αγωγού εξόδου: 120 mm
- Филтър αλουμινίου που πλένεται
- Διαστάσεις: 600x450x476 mm
- Τροφοδοσία: 220-240V, 50Hz
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Διακοσμητική κουκούλα Hausberg
- Ισχύς: 190W
- Αριθμός κινητήρων: 1
- Σώμα από ανοξείδωτο ατσάλι (Inox)
- Διακοσμητικό οβάλ γυαλί
- Μέγιστη ροή αέρα: 650 m3/h
- Ταχύτητες: 3
- Φωτισμός: 2 λαμπτήρες LED 1W
- Διάμετρος αγωγού εξόδου: 120 mm
- Филтър αλουμινίου που πλένεται
- Διαστάσεις: 600x450x476 mm
- Τροφοδοσία: 220-240V, 50Hz
Χαρακτηριστικά
Абсорбатори |
|
| Εξουσία | 190 W |
| Επίπεδα ισχύος | 3 |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V |
| Επίπεδο θορύβου | 56 dB |
| Μέγιστη ροή αέρα | 650 m³/n |
| Αριθμός κινητήρων | 1 |
| Τύπος φίλτρου | Πλενόμενο |
| Χρώμα | Inox |
| Υλικό | Inox |
| Λειτουργίες | Φωτισμός |
| Σχέδιο | Διακοσμητικός |
| Αριθμός φίλτρων | 2 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Μέθοδος εξαερισμού | Εξερχόμενος |
| Υλικό φίλτρου | Αλουμίνιο |
| Ενεργειακή κλάση | Κατηγορία Γ |
| Πλάτος | 60 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1 m |
| Ενσωματωμένο πλάτος | 42 cm |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 120 mm |