- -15,90 €
- Изчерпано

- Moщност: 190W (2x95W)
- 2 мотора
- Абсорбaционна мощност 420 m3/ч
- Стандартен тип монтаж
- Карбонов филтър
- Размери:
600x470x130mm
- Ниво на шум 48 dBA
- Термична защита 120 градуса
- Захранване 220-240V, 50Hz
- Халогенна лампа 15W
- Размер на изхода за въздух 120мм
- Бял цвят
- Тегло: 5.8 кг
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Moщност: 190W (2x95W)
- 2 мотора
- Абсорбaционна мощност 420 m3/ч
- Стандартен тип монтаж
- Карбонов филтър
- Размери:
600x470x130mm
- Ниво на шум 48 dBA
- Термична защита 120 градуса
- Захранване 220-240V, 50Hz
- Халогенна лампа 15W
- Размер на изхода за въздух 120мм
- Бял цвят
- Тегло: 5.8 кг
Техническо описание
Абсорбатори |
|
| Мощност | 190 W |
| Нива на мощност | 3 |
| Ниво на шум | 78 dB |
| Mаксимален въздушен поток | 420 м³/н |
| Брой двигатели | 2 |
| Тип филтър | Карбонов |
| Цвят | Бял |
| Материал | Месинг |
| Тип светлина | Халоген |
| Функции | Осветление |
| Дизайн | Конвенционален |
| Брой лампички | 2 |
| Брой филтри | 1 |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Метод за вентилация | Изходящ |
| Енергиен клас | Клас A |
| Височина | 13 cm |
| Ширина | 60 cm |
| Дълбочина | 47 cm |
| Дължина на кабела | 2.2 м |