- -15,90 €
- Stoc epuizat

- Putere: 190W (2x95W)
- 2 motoare
- Putere de absorbtie 280 mc/h
- Tip standard de instalare
- Filtru de carbon
- Dimensiune 60 cm
- Nivel de zgomot 48 dBA
- Protectie termica 120 grade
- Alimentare 220-240V, 50Hz
- Lampa cu halogen 15W
- Dimensiunea orificiului de evacuare a aerului 120 mm
- Culoare alba
- Dimensiuni (HxLxD): 13x60x47 cm
- Greutate: 5,8 kg
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Putere: 190W (2x95W)
- 2 motoare
- Putere de absorbtie 280 mc/h
- Tip standard de instalare
- Filtru de carbon
- Dimensiune 60 cm
- Nivel de zgomot 48 dBA
- Protectie termica 120 grade
- Alimentare 220-240V, 50Hz
- Lampa cu halogen 15W
- Dimensiunea orificiului de evacuare a aerului 120 mm
- Culoare alba
- Dimensiuni (HxLxD): 13x60x47 cm
- Greutate: 5,8 kg
Fisa tehnica
Абсорбатори |
|
| Putere | 190 W |
| Trepte putere | 3 |
| Nivel zgomot | 78 dB |
| Debit maxim de aer absorbit | 420 m³/h |
| Numar motoare | 2 |
| Tip filtru | Carbon |
| Culoare | Alb |
| Material | Alamă |
| Tip lumina | Halogen |
| Functii | Iluminat |
| Design | Convenţional |
| Numar becuri | 2 |
| Numar filtre | 1 |
| Utilizare | Intern |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Metoda de ventilare | De ieșire |
| Eficienta energetica | Clasa A |
| Inaltime | 13 cm |
| Latime | 60 cm |
| Adancime | 47 cm |
| Lungime cablu | 2.2 m |