- -28,12 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Абсорбатори |
|
| Мощност | 140 kW |
| Нива на мощност | 3 |
| Ниво на шум | 56 dB |
| Минимален въздушен поток | 450 м³/н |
| Mаксимален въздушен поток | 650 м³/н |
| Тип филтър | Измиващ се |
| Цвят | Черен |
| Материал | Термоустойчиво стъкло |
| Употреба | Домашна |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Материал филтър | Алуминий |
| Енергиен клас | Клас D |
| Ширина | 60 cm |
| Дължина на кабела | 1.5 м |