- -28,12 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Абсорбатори |
|
| Putere | 140 kW |
| Trepte putere | 3 |
| Nivel zgomot | 56 dB |
| Debit minim de aer absorbit | 450 m³/h |
| Debit maxim de aer absorbit | 650 m³/h |
| Tip filtru | Spălat |
| Culoare | Negru |
| Material | Sticlă rezistentă la termo |
| Utilizare | Intern |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Material filtru | Aluminiu |
| Eficienta energetica | Clasa D |
| Latime | 60 cm |
| Lungime cablu | 1.5 m |