- Изчерпано
Тип монтиране: Стандартно
Тип контролен панел: Механичен
Тип филтър: Измиващ се
Брой филтри: 2
Материал филтър: Алуминий
Тип светлина: LED
Брой лампички: 1
Минимален въздушен поток: 151.9 м³/н
Mаксимален въздушен поток: 326.4 м³/н
Ниво на шум: 71 dB
Мощност: 120 W
Нива на мощност: 2
Брой двигатели: 2
Енергиен клас Клас: C
Динамична ефективност на потока: Клас E
Ефективност на осветлението : Клас A
Ефективност на филтъра за мазнини: Клас C
Годишна енергийна консумация: 57 kWh
Височина: 15 cm
Ширина: 60 cm
Дълбочина: 50 cm
Диаметър на вентилатора: 120 мм
Тегло: 7.3 кг
Гаранция: 24 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Тип монтиране: Стандартно
Тип контролен панел: Механичен
Тип филтър: Измиващ се
Брой филтри: 2
Материал филтър: Алуминий
Тип светлина: LED
Брой лампички: 1
Минимален въздушен поток: 151.9 м³/н
Mаксимален въздушен поток: 326.4 м³/н
Ниво на шум: 71 dB
Мощност: 120 W
Нива на мощност: 2
Брой двигатели: 2
Енергиен клас Клас: C
Динамична ефективност на потока: Клас E
Ефективност на осветлението : Клас A
Ефективност на филтъра за мазнини: Клас C
Годишна енергийна консумация: 57 kWh
Височина: 15 cm
Ширина: 60 cm
Дълбочина: 50 cm
Диаметър на вентилатора: 120 мм
Тегло: 7.3 кг
Гаранция: 24 месеца
Техническо описание
Абсорбатори |
|
| Мощност | 120 W |
| Нива на мощност | 2 |
| Ниво на шум | 71 dB |
| Mаксимален въздушен поток | 329 м³/н |
| Брой двигатели | 2 |
| Тип филтър | Измиващ се |
| Цвят | Сребрист |
| Материал | Инокс |
| Дизайн | Конвенционален |
| Брой филтри | 2 |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Метод за вентилация | Изходящ |
| Енергиен клас | Клас C |
| Годишна енергийна консумация | 57 kWh |
| Динамична ефективност на потока | Клас E |
| Ефективност на осветлението | Клас A |
| Ширина | 60 cm |
| Дължина на кабела | 1.5 м |