- Χωρίς απόθεμα
Тип монтиране: Стандартно
Тип контролен панел: Механичен
Тип филтър: Измиващ се
Брой филтри: 2
Материал филтър: Алуминий
Тип светлина: LED
Брой лампички: 1
Минимален въздушен поток: 151.9 м³/н
Mаксимален въздушен поток: 326.4 м³/н
Ниво на шум: 71 dB
Мощност: 120 W
Нива на мощност: 2
Брой двигатели: 2
Енергиен клас Клас: C
Динамична ефективност на потока: Клас E
Ефективност на осветлението : Клас A
Ефективност на филтъра за мазнини: Клас C
Годишна енергийна консумация: 57 kWh
Височина: 15 cm
Ширина: 60 cm
Дълбочина: 50 cm
Диаметър на вентилатора: 120 мм
Тегло: 7.3 кг
Гаранция: 24 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Тип монтиране: Стандартно
Тип контролен панел: Механичен
Тип филтър: Измиващ се
Брой филтри: 2
Материал филтър: Алуминий
Тип светлина: LED
Брой лампички: 1
Минимален въздушен поток: 151.9 м³/н
Mаксимален въздушен поток: 326.4 м³/н
Ниво на шум: 71 dB
Мощност: 120 W
Нива на мощност: 2
Брой двигатели: 2
Енергиен клас Клас: C
Динамична ефективност на потока: Клас E
Ефективност на осветлението : Клас A
Ефективност на филтъра за мазнини: Клас C
Годишна енергийна консумация: 57 kWh
Височина: 15 cm
Ширина: 60 cm
Дълбочина: 50 cm
Диаметър на вентилатора: 120 мм
Тегло: 7.3 кг
Гаранция: 24 месеца
Χαρακτηριστικά
Абсорбатори |
|
| Εξουσία | 120 W |
| Επίπεδα ισχύος | 2 |
| Επίπεδο θορύβου | 71 dB |
| Μέγιστη ροή αέρα | 329 m³/n |
| Αριθμός κινητήρων | 2 |
| Τύπος φίλτρου | Πλενόμενο |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Υλικό | Inox |
| Σχέδιο | Συμβατικός |
| Αριθμός φίλτρων | 2 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Μέθοδος εξαερισμού | Εξερχόμενος |
| Ενεργειακή κλάση | Κατηγορία Γ |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 57 kWh |
| Δυναμική απόδοση ροής | Κατηγορία Ε |
| Απόδοση φωτισμού | Κατηγορία Α |
| Πλάτος | 60 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1,5 μ |