- -7,67 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Абсорбатори |
|
| Мощност | 125 W |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Ниво на шум | 62 dB |
| Mаксимален въздушен поток | 400 м³/н |
| Брой двигатели | 1 |
| Тип филтър | Измиващ се |
| Цвят | Сребрист |
| Тип светлина | LED |
| Функции | Осветление |
| Дизайн | Вертикален |
| Брой лампички | 1 |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Вграждане |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Метод за вентилация | Изходящ |
| Материал филтър | Алуминий |
| Енергиен клас | Клас D |
| Височина | 93 cm |
| Ширина | 59.6 cm |
| Дълбочина | 45 cm |
| Тегло | 7 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |